Przedstawiciel handlowy fotowoltaika

Oferta pracy na stanowisko - Przedstawiciel handlowy fotowoltaika

W firmie eMCB Sp. z o.o. poszukujemy osób na stanowisko „Przedstawiciel handlowy fotowoltaika”. Firma specjalizuje się w doradztwie energetycznym dla klientów z różnych sektorów rynku. Tworzymy zgrany zespół ludzi, który zmienia spojrzenie na energię.

Oferta pracy dotyczy stanowiska „Przedstawiciel handlowy fotowoltaika” i ma na celu pomoc w sprzedaży nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań w zakresie energii odnawialnej. Nasze produkty i usługi optymalizują zużycie energii i promują odnawialne źródła, przyjazne środowisku, w firmach o różnej wielkości, u klientów indywidualnych oraz w rolnictwie. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za sprzedaż usług związanych z fotowoltaiką.

Oferujemy kompleksową obsługę klienta i wspieramy naszych przedstawicieli handlowych rzetelną analizą. Jeśli chcesz pracować w dynamicznym środowisku, rozwijać swoje umiejętności i przyczynić się do zmiany świata na lepsze, dołącz do eMCB Sp. z o.o. i zyskaj szansę na rozwój swojej kariery.

Szczegóły oferty pracy - Przedstawiciel handlowy fotowoltaika

Zakres obowiązków

Nasze wymagania

Mile widziane

Co oferujemy?

Prosimy o umieszczenie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego.
Podziel się ofertą pracy na swoim profilu społecznościowym